Kurumsal

Anasayfa > Kurumsal

2015 yılından itibaren bağlantı elemanları sektöründe hizmet veren Teksan Vida, Pendik İstanbul’daki fabrikasında yüksek kaliteli vida ve perçin üretimi yapmaktadır.

Teksan Vida, kurumsal firma kültürü ve sektör bilgisiyle özel vida ve perçin üretiminde uzmanlaşmıştır. Bu tecrübesi ile mobilya, otomotiv, elektrik-elektronik ve beyaz eşya sektörleri başta olmak üzere birçok yurt içi ve yurt dışı firmaya hizmet vermektedir. Kalite standartları ve mutlu müşteri ilkesinden ödün vermeden yoluna devam eden firmamız, bu konudaki üretim tecrübesi ile sektörde lider firmalardan biri olmuştur.

Teksan Vida ailesi olarak ‘kalite’ ve ‘teslim süresi’ ne çok önem vermekteyiz. Müşteri odaklı çalışan firmamızda, müşterilerimizin olası sorunlarına arge çalışmalarımızla çözüm araken, böylece uzun yıllar sürecek müşteri-tedarikçi ilişkisi sağlanmaktadır.

Teksan Vida üretime başladığı günden itibaren müşterilerine sürekli daha iyiyi sunmayı amaç edinmiştir. Bizlere güvenen ve destekleyen tüm müşterilerimize teşekkür ederiz.

Vizyonumuz

Ürünlerimizi dünya genelindeki müşterilerimize en kaliteli ve en hızlı bir şekilde sunmak ve üretim süreçlerine önemli bir katkıda bulunmaktır.

Misyonumuz

Edindiği bilgi ve tecrübeleri kullanarak müşterilerin taleplerini en uygun şekilde karşılamak için titiz bir şekilde çalışmaktır.

Detaylı Bilgi Almak İçin Bize Ulaşın

Ürün ve hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için bizi arayabilir veya hemen formu doldurabilirsiniz.

Bize Yazın